„PASVALIA arčiau žmogaus“

2011 m. vykdytu  projektu „PASVALIA arčiau žmogaus“ (Kultūros ministerijos parama –  24 800 Lt) siekta portale www.pasvalia.lt esančius dokumentus priartinanti prie tradicinio lankytojo: sukurti labiau suprantamą ir patrauklesnę plačiajai auditorijai sistemą ir portalo duomenis ruošti integruoti į EUROPEANĄ.

Gruodžio 1 d. įvykusiame baigiamajame projekto seminare „Jūsų ir mūsų PASVALIA“ pristatytos naujos galimybės, kalbėta apie PASVALIOS turinio panaudojimą mokyklose, pristatyti kaimynų panevėžiečių ir biržiečių skaitmeninimo projektai.

Dabar PASVALIĄ prie tradicinio vartotojo artina galimybės visiems įkelti savo turinį (tekstus, pataisymus, nuotraukas ir pan.) į portalą, dalytis paskelbtais dokumentais socialiniuose tinkluose, virtualios parodos, interaktyvus žaidimas „Surask ir pažink Pasvalio rajono kultūros paveldo nekilnojamuosius objektus“, įdomybių testas apie Pasvalio kraštą, galimybė didelės apimties dokumentus peržiūrėti atskirais lapais. Šių naujovių sklaidai užtikrinti išleistas lankstinukas „Naujos galimybės Pasvalioje“.